آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101692
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  استاد حوزه و دانشگاه:

  اقتدار و پیشرفت امروز ایران مرهون خون شهدا است/ ایجاد ناامیدی در کشور، نقشه جدید دشمن

  استاد حوزه و دانشگاه با اشاره پیشرفت های کشورمان و اقتدار ایجاد شده ایران در دنیا اظهار کرد: تمام این دستاوردها از پایمردی شهدای عزیزمان نشأت گرفته است.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید حمید میر باقری استاد حوزه و دانشگاه در یادواره شهدای محمودآباد که در مصلی موقت این شهرستان برگزار شد با اشاره به پایداری اسلام گفت: شهدا نفسشان را دادند تا اسلام زنده بماند.

  وی افزود: شهدا جان دادند تا عفاف و حجاب، نماز اول وقت، ایمان و اعتقادات جوانان جامعه حفظ و در امنیت و آرامش زندگی کنند.

  میرباقری با بیان اینکه اگر شهدا قلب و سرشان را نمی دادند دشمن اجازه ساخت موشک و پیشرفت را به ما نمی داد، خاطرنشان کرد: شهدای سرافراز به واسطه ریختن خون شان در راه خدا اقتدار، ارزش و عظمت را برای این کشور به ارمغان آوردند.

  استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: امروز دشمن به دنبال فتنه دیگر با نقشه دلسرد و ناامید کردن آحاد جامعه است تا مردم به مرور زمان تسلیم این حربه شوند.

  میرباقری با اشاره به سوره انفال، ثبات قدم، فراموش نکردن یاد خدا، اطاعت از خدا و رسول او، نداشتن جنگ و نزاع در بین خود و استقامت و صبر را چند راهکار برای مقابله با دشمن عنوان کرد.

  وی با اشاره به خطبه ۱۹۲ نهج البلاغه بیان داشت: الفت و اتحاد باعث خوشبختی و درگیری و نزاع باعث اختلاف می شود و نتیجه کار اختلاف هلاکت و نابودی است.

  استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: امروز دشمن پا بر روی اقتصاد ما گذاشته است و اگر در جامعه ما از کالای ایرانی حمایت و استفاده شود، آن وقت مقابل دشمنان سرمان را بالا گرفته و به خودکفایی می رسیم.

  میرباقری در پایان خطاب به مسؤولان گفت: ما باید این نظام را مثل فرزندمان بزرگ کنیم و کار ها را به دست جوانانی بسپاریم که دنبال روز و شب، استراحت و غذا نباشد آن وقت است که جامعه سربلند بیرون می آید.

   

  خبرنگار: مائده ابراهیمی

  برچسب ها :

  نظرات