آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101691
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  آمریکا با تشدید تحریم ها به دنبال ایجاد آشوب داخلی است

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اهدافی که آمریکا امروزه در پیش گرفت، اظهار کرد: آمریکا به دنبال آشوب و چالش داخلی است اما در این راه سرشان به سنگ می خورد.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پروژه آمریکایی صهیونیستی آمریکا گفت: تمامی تمامی ادعای کذب آنان مبنی بر ایجاد آشوب ، شکست اداره مسئولین ، اغتشاش در شهر های ایران و آمادگیشان برای مذاکره تنها ایجاد آشوب و بحران داخلی است.

  وی با اشاره به پرتاب ۳ ماهواره جدید ایرانی به فضا گفت: این خبر باعث عصبانیت آمریکا و شرکای اروپایی شد و آنان مدعی شدند که این کار در واقع نقض قانون ۲۲۳۱ شورای امنیت است.

  موسوی با اشاره اهداف سفر منطقه ای مقامات آمریکا به ۸ کشور عربی بیان کرد: ترامپ به دنبال گذاشتن بار امنیتی منطقه به دوش کشور های عربی است.

  امام جمعه محمودآباد یادآور شد: بازگرداندن منافقین به عراق به علت جلوگیری از سرخوردگی اعضای منافق و به پا کردن فتنه جدید آمریکا همزمان با جشن ۴۰ سالگی انقلاب است.

  وی در بخشی دیگر از سخنانش از دیدار رهبر انقلاب اسلامی با مردم قم در ۱۹ دی ماه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، سران امریکایی احمق هستند و پایبند هیچ قانون و مسائل بین المللی نیستند.

  موسوی ادامه داد: هم زمان برخی ها با ایجاد جو روانی بر این باور بودند که ما باید با برجام زندگی مان را احیا کنیم اما آن روزی که آمریکا از برجام بیرون آمد، عده ای ترسو به فکر این بودند که مبادا ترامپ تهدید هایش را عملی کند.

  خطیب جمعه محمودآباد بیان داشت: آمریکا و اصحابشان نه تهدید، قول و حرفشان حرف است و آن ها در آرزوی این بودند که جشن کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران به پا کنند اما به یاری خدا نه تنها امسال به این خواسته شان دست پیدا نکردند بلکه این آرزو را با خود به گور می برند.

  خبرنگار: مائده ابراهیمی

  برچسب ها :

  نظرات