آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101683
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  قوای سه گانه به جای ورود در امور غیرضروری به موضوع اقتصاد بپردازند

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد گفت: قوای سه گانه به جای ورود در امور غیرضروری به موضوع اقتصاد بپردازند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه محمودآباد با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد گفت : قوای سه گانه به جای ورود در امور غیرضروری به موضوع اقتصاد بپردازند.

  وی افزود: افزایش بی قاعده قیمت ها و تلاطمات اقتصادی منجر به نابسامانی شده و نارضایتی و گله مندی همگان را به دنبال داشته  که تدابیر مدیران تا حدودی موجب کنترل نسبی این وضعیت شده است.

  خطیب جمعه محمودآباد بیان کرد: مردم همچنان با این گرانی ها دست و پنجه نرم می کنند و مدیران کشور و مدیریت هماهنگی اقتصادی باید چاره ای برای حل این مشکل بیندیشند.

  وی در بخش دیگری از خطبه ها،  تصمیم خروج آمریکا از سوریه را بی فایده دانست و اظهار کرد: این عمل حکایت از شکست طرح های آمریکا در منطقه و سوریه و جلوگیری از افتضاح پی در پی سران کاخ سفید داشته است.

  موسوی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها باید بدانند که مقهور تدابیر روشن در منطقه شده اند و برنامه های جدید آنها قطعا پیچیده تر از این مقطع نبوده و به لطف جبهه مقاومت همه توطئه های آن ها محکوم به شکست خواهد شد.

  وی در ادامه به موضوع مهم جهان اسلام یعنی فلسطین و قدس شریف اشاره کرد و گفت: سرزمین های اشغالی در طی مدت گذشته در برابر حملات و سنگدلی های رژیم  اشغالگر قرار گرفته اند و تخریب منازل مسکونی و ضرب و جرح آنها همچنان ادامه دارد.

  این مسؤول ادامه داد : غاصبان صهیونیست با بی رحمی تمام از هر نوع اقدامی ابایی  نداشته و با فکر اینکه موضوع اشغال فلسطین به تاریخ سپرده شود باید بدانند که مقاومت مردم فلسطین نه تنها خاموش نشده بلکه روز به روز جدی تر می شود.

  وی در پایان بلند ترین شب سال را تبریک گفت و اظهار کرد: شب یلدا یعنی محبت، دوستی، وحدت، صله ارحام، تکریم از بزرگان، حرمت پدر و مادر را داشتن و بهانه ایی برای در کنار هم بودن است.

  برچسب ها :

  نظرات