آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101631
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  آموزش و فرهنگ سازی مبنای حفاظت از محیط زیست است

  فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه کارگروه مدیریت پسماند این شهرستان با اشاره به اهمیت آموزش تفکیک زباله از مبدا گفت: باید با تقویت آموزش و ایجاد حساسیت در کلیه اقشار جامعه رویکردها نسبت به جمع آوری زباله را تغییر داد.

  آوای شمال/ جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان محمودآباد شامگاه روز پنجشنبه ۸ آذر  به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و با حضور سایر اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

   

  یحیی یوسف پور فرماندار و رئیس کارگروه مدیریت پسماند شهرستان محمودآباد طی سخنان در این جلسه با اشاره به محدودیت شهر محمودآباد در دپوی موقت زباله و همچنین محدودیت شهرستان آمل در پذیرش زباله عنوان کرد: تفکیک زباله از مبدا و آموزش آن در کلیه روستاها بصورت جدی تری تقویت و فراگیر عمل شود.

   

  رئیس کارگروه مدیریت پسماند شهرستان محمودآباد با اشاره به تولید بیش از ۲۲ تن زباله در شهر محمودآباد گفت: باید از همه ی فرصت ها جهت مشارکت شهروندان در تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی کشور بهره برد تا شاهد ایجاد معضلات زیست محیطی در شهر زیبای ساحلی محمودآباد نباشیم.

   

  فرماندار محمودآباد مدیریت پسماند و زباله را موضوعی فرا ملّی دانست و خواستار مشارکت کلیه دستگاه های نظارتی و خدماتی در حل این معظل شد.

   

  یوسف پور در این جلسه به کلیه بخشداران و دهیاران ماموریت داد تا با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود در شهرستان در بحث حمل و حمع آوری زباله و زیبا سازی نمای بصری روستاها و همچنین آموزش شهروندان روستایی اقدامات عملیاتی تری از خود نشان دهند.

   

  نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد سیاست اصلی فرمانداری در موضوع مدیریت پسماند را اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در کلیه روستاها عنوان کرد و تصریح نمود با دهیارانی که در تحقق این مهم کوتاهی نمیاند برخوردی جدی تری خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات