آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100881
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  ریالی از بودجه قرآنی سال ۹۶ پرداخت نشده و نخواهد شد

  نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با بیان اینکه ریالی از بودجه قرآنی سال ۹۶ پرداخت نشده نخواهد شد، گفت: احتمال دارد ۱۰ میلیارد تومان از اعتبار سال ۹۷ تا پایان فروردین به صورت تنخواه واریز شود.

  آوای شمال/ حسن محمدی نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به عدم واریز بودجه قرآنی سال ۱۳۹۶، اظهار داشت: سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای منشور توسعه فرهنگ قرآنی مصوب شد که با وجود پیگیری‌های مختلف ریالی از این مبلغ تحقق پیدا نکرد.

  وی با بیان اینکه ۸۵ درصد از بودجه قرآنی سال ۹۶ به خزانه ابلاغ شد، افزود: با وجود ابلاغ این اعتبار و حتی پیگیری‌های صورت گرفته که قرار بود ۵۰ درصد و پس از آن ۱۰ درصد این بودجه تخصیص یابد، این امر محقق نشد و تا آخرین روز سال گذشته مبلغی از بودجه قرآنی تخصیص نیافت.

  محمدی با اشاره به مسائل اداری و اشتباهات برای تخصیص بودجه قرآنی سال ۹۶، گفت: قرار بود خزانه ۱۰ میلیارد تومان از بودجه قرآنی سال ۹۶ را در آخرین روزهای سال گذشته تخصیص دهد اما به دلیل مسائل اداری این بودجه واریز نشد و امکان واریز این بودجه در سال جاری وجود ندارد.

  نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی از واریز ۱۰ میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ تا پایان فروردین‌ماه خبر داد و افزود: به دلیل اشتباهات ایجاد شده و عدم تخصیص بودجه قرآنی سال ۹۶، قرار شد ۱۰ میلیارد تومان از بودجه سال ۹۷ به صورت تنخواه تا پایان فروردین پرداخت شود.

  به گزارش فارس، بودجه قرآنی سال ۱۳۹۷ از سوی دولت ۴۰ میلیارد تومان پیشنهاد شد که با پیگیری‌های فعالان قرآنی و تلاش حجت‌الاسلام پژمانفر رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس این بودجه به ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و باید دید چند درصد از این اعتبار تا پایان امسال تخصیص پیدا می‌کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات