آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100876
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ۲ مدال طلا حاصل تلاش تکواندوکاران ایران در روز دوم/ جمع مدال‌ها به عدد ۴ رسید

  در پایان روز دوم از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان، نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو مدال طلا شدند؛ فردا و در روز سوم نیز اساسه، شاکری، اصغری و مرادی به مصاف رقبای خود می‌روند.

  آوای شمال/ دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ با حضور ۹۵۰ هوگوپوش از ۱۱۸ کشور از روز دوشنبه – ۲۰ فروردین‌ماه در سالن “ساله کوارت” الحمامات آغاز و به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

  امروز (سه شنبه – ۲۱ فروردین‌ماه) و در روز دوم این رقابت‌ها، مبارزات ۲۰۱ هوگوپوش در اوزان ۴۶- و ۴۹- کیلوگرم دختران و ۵۱- و ۵۵- کیلوگرم پسران پیگیری شد که مهلا مون‌زاده (۴۶- کیلوگرم)، غزل سلطانی (۴۹- کیلوگرم)، امیر ولی‌پور (۵۱- کیلوگرم) و امیرسینا بختیاری (۵۵- کیلوگرم) نمایندگان ایران بودند.

  در پایان دومین روز، امیر ولی‌پور و امیرسینا بختیاری با شایستگی بر سکوی قهرمانی جهان ایستادند اما مومن‌زاده و غزل سلطانی در حالیکه عملکرد خوبی از خود نشان دادند در یک قدمی سکو، از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

  نمایندگان کشورمان پیش از این نیز موفق به کسب یک مدال طلا (حسین لطفی) و یک برنز (مبینا کلی‌وند) شده است.

  فردا (چهارشنبه – ۲۲ فروردین‌ماه) و در روز سوم این دوره از مسابقات تکواندوکاران اوزان ۵۲- و ۵۵- کیلوگرم دختران و ۵۹- و ۶۳- کیلوگرم پسران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند؛ کوثر اساسه (۵۲- کیلوگرم)، مبینا شاکری (۵۵- کیلوگرم)، حامد اصغری (۵۹- کیلوگرم) و عرفان مرادی (۶۳- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان هستند.

  گفتنی است؛ هدایت تیم پسران برعهده وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی و وحید ناصری به عنوان مربی است. همچنین هدایت تیم دختران را فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی است.

   

  برچسب ها :

  نظرات