حاج آقا دامت برکاته قبلا گفته بود: انقلاب فرزند من است، پس “م ، ه” برادر انقلاب است/اگر برادر انقلاب ناخلف از آب درآید، آیا رواست دادگاه انقلاب با آن مدارا کند

چاپ

آوای شمال/ سال ۹۱ بود که فرزند کوچک حاج آقا در گفت و گویی با نشریه مثلث ضمن اشاره به نقش پدرش در انقلاب، مدعی شده بود که پدرش انقلاب را فرزند خود می‌داند.

فرزند کوچک حاج آقا در ادامه گفته بود که من پدرم را صاحب انقلاب می‌دانم و …

 

چند نکته مهم

اگر طبق جملات فوق، حاج آقا انقلاب را فرزند خود بداند، حالا فرقی نمی کند پسر یا دختر.

پس :  همسر حاج آقا مادر انقلاب است.

و همچنین : “ف ه” و “م ه” برادر و خواهر انقلاب هستند.

 

با فرض های بالا یک سوال بسیار مهم مطرح است.

همه می‌دانیم که قوه قضائیه و دادگاه انقلاب بارها و بارها با اجرا قطعی احکام متخلفین به خصوص فاسدین اقتصادی ثابت کرده که با هیچ کس شوخی ندارد.

 

حالا سوال اینجاست که خدایی نکرده خبطی خطایی آن هم از نوع اقتصادی که با معیشت مردم به طور صد در صد مستقیم در سر  و کار است ، از سوی نزدیکان و فامیل های انقلاب  اتفاق افتد ! واکنش دادگاه انقلاب چه خواهد بود؟

 

مگر غیر از این است که خطای فامیل‌های درجه یک انقلاب ضربه‌ای مهلک به آبرو و حیثیت انقلاب خواهد بود؟ آیا رواست که دادگاه انقلاب با متخلفین مدارا کرده و آبرو و حیثیت انقلاب را ببرد؟

 

با برخوردی که انقلاب با سید مهدی هاشمی خائن داشت و با نگاهی به تاریخ به خوبی می‌توان امیدوار بود که دادگاه انقلاب به هیچ عنوان به مدارا با متخلفین تن نخواهد داد.

 

امید است قوه قضائیه با اقوام درجه یک انقلاب، علی‌الخصوص جونیور (برادر انقلاب) برخوردی بس جدی و عبرت آموز داشته و با این کار مشتی محکم به دهان یاوه گویان بزند.

 

طبیعی است، در صورتی که قوه قضائیه حکم جدی در خصوص پرونده “م ، ه ” بدهد ، ملت ایرات ، امت حزب الله ، پا برهنه ها و مستضغفین برای حمایت از این حکم از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.