آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100747
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  جانشین ستاد خدمات سفر مازندران اعلام کرد

  اقامت بیش از ۶ میلیون نفرشب مسافر طی دور اول سفرها در مازندران

  جانشین ستاد خدمات سفر مازندران گفت: از روز 27 اسفند سال 96 تا پایان روز پنجم فروردین سال‌جاری، تعداد مسافران نورزوی مقیم در استان به 6 میلیون و 237 هزار و 494 نفر شب رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 17 درصد افزایش داشتیم.

  آوای شمال/ علی نبیان در جلسه ستاد خدمات سفر مازندران اظهار کرد: در روز پنجم فروردین سال‌جاری، یک‌میلیون و ۱۷۵ هزار و ۱۴۱ شب اقامت مسافر در استان گزارش شده است که این میزان طی سال گذشته در چنین روزی، ۷۹۹ هزار و ۴۷۳ نفر شب ثبت شده است.

  وی افزود: از روز ۲۷ اسفند سال ۹۶ تا پایان روز پنجم فروردین سال‌جاری، تعداد مسافران نورزوی مقیم در استان به ۶ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۴۹۴ نفر شب رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۱۷ درصد افزایش داشتیم.

  جانشین ستاد خدمات سفر مازندران با بیان اینکه از امروز با آغاز دور دوم سفرهای نوروزی مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: بنا بر ابلاغیه ستاد مرکزی خدمات سفر کشور، پایان کار این ستاد از ۱۳ فروردین به ۱۷ فروردین تغییر پیدا کرد.

  این مسئول با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های نوروزی در سطح استان رونق جدیدی به گردشگری بخشید، تصریح کرد: ۳۹ نمایشگاه محصولات روستایی و بومی-محلی در بخش‌های استان، هفت نمایشگاه سیاه چادر با مشارکت اداره عشایری استان و حداقل یک نمایشگاه در ۲۲ شهر استان در حال انجام و برگزاری طی روزهای آینده است که از نکات قابل توجه است.

  نبیان در پایان با بیان اینکه تا ۲۴ ساعت گذشته، استان مازندران مقام نخست کشور در بحث جذب و هدایت مسافران نوروزی را دارا بود، گفت: هیچ کمبودی در بحث تأمین اقلام مورد نیاز مسافران گزارش نشده است و تمام اقلام تنظیم بازاری و آرد مورد نیاز خبازی‌ها؛ در اختیار شهرستان‌ها قرار داده شده است.

  برچسب ها :

  نظرات