آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 18 June 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100729
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی محمودآباد:

  حمایت از کالای ایرانی ریشه اقتصادی کشور را تقویت می‌کند

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی محمودآباد گفت: اساس توسعه هر کشور بر مبنای تولید و اشتغال آن کشور است و حمایت از کالاهای آن سبب تقویت زیربنای توسعه اقتصادی خواهد شد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید عبدالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۷ به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نا‌مگذاری کردند، اظهار کرد: اگر بتوانیم در تولید مایحتاج زندگی در بخش‌های مختلف به خودکفایی برسیم موجب اقتدار بیشتر ما در جامعه جهانی می‌شود.

  وی ادامه داد: کاهش وابستگی کشور به کالاهای خارجی سبب می‌شود اقتصاد داخلی مقاوم و آسیب پذیری کشور به لحاظ اقتصادی و سیاسی کمتر شود.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی محمودآباد یادآور شد: در شرایطی که در آن قرار داریم باید تولید داخلی و ملی را افزایش دهیم و وابستگی کشور را به کالاهای خارجی کم کرده و به خودکفایی در حوزه اقتصادی برسیم.

  وی افزود: حمایت از کالای ایرانی سبب بهبود فضای کسب و کار، نوسازی و بهسازی صنایع تولیدی است و ضرورت دارد هر ایرانی مصرف کالای داخلی و ملی را در اولویت قرار دهد.

  این مسؤول حمایت از کالای ایرانی را زمینه ساز اشتغال نسل آینده کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی، تقویت اقتصاد داخلی و استحکام استقلال کشور دانست و ادامه داد: اگر نسبت به خرید و مصرف کالای ایرانی تعصب داشته باشیم اقتدار کشور در جامعه جهانی بیشتر و تولید ملی رونق می‌گیرد.

  سید عبدالله حسینی در پایان گفت: امیدواریم خدای متعال به مسؤولین و مردم کمک کند تا بتوانند وظایف خودشان را بهتر از سنوات گذشته انجام دهند و امسال این شعار را که شعار حمایت از کالای ایرانی است به معنای واقعی کلمه به تحقق برسانند.

  برچسب ها :

  نظرات