آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ , Wednesday 27 March 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100725
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ فروردین, ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت مازندران خبر داد

  توزیع ۴۵۶ تن سیب و پرتقال تنظیم بازار در مازندران/ بازرسی از ۲۵ هزار واحد صنفی

  مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای اسفند تاکنون، بیش از 25 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام که منجر به تشکیل یک‌هزار و 375 فقره پرونده تخلف شد.

  آوای شمال/ حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: میادین میوه و کشتارگاه‌های مازندران باوجود تعطیلی رسمی ۲۹ فروردین فعال بوده و پس از تعطیلی در روز اول نوروز، امروز فعالیت خود را آغاز کردند.

  وی افزود: میادین و کشتارگاه‌‌های استان فردا جمعه تعطیل و از روز شنبه چهارم فروردین به‌صورت جدی‌تر به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

  مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران درباره میزان توزیع اقلام تنطیم بازار در استان بیان کرد: تاکنون و براساس اعلام پشتیبانی امور دام و اداره کل تعاونی روستایی، ۱۸۱ تن پرتقال، ۲۷۵ تن سیب، ۹۹ تن تخم‌ مرغ وارداتی، ۳۵۵ تن گوشت مرغ منجمد و ۱۰۷ تن گوشت قرمز توزیع شده است.

  اصغرزاده تصریح کرد: از ابتدای اسفند تاکنون، بیش از ۲۵ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام که منجر به تشکیل یک‌هزار و ۳۷۵ فقره پرونده تخلف شد.

  وی خاطرنشان کرد: حسب افزایش تقاضای مردم برای خرید اقلام پایان سال، اقدام به برگزاری نمایشگاه بهاره در شهرهای استان شد که همزمان بحث فروش فوق‌العاده را در واحدهای صنفی به‌صورت جدی دنبال کردیم.

  مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به برگزاری کشیک خبازی‌ در سطح استان اشاره و اعلام کرد: بیش از ۴۰۰ واحد خبازی در این طرح تعیین و فعال شد که جدای از این میزان، دو برابر این تعداد به‌صورت خودجوش در حال ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند.

  اصغرزاده با بیان اینکه در کنار اقدامات تأمینی، مباحث نظارت و  بازرسی از بازار با عنوان طرح ویژه نوروز ۹۷ همزمان با سراسر کشور در استان از بهمن ماه آغاز و تا پایان فروردین ادامه دارد، گفت: همکاران ما در مراکز پرتقاضا نظیر رستوران، هتل، پذیرایی و مواد غذایی به‌صورت ویژه نظارت خواهند کرد.

  وی ادامه داد: در این طرح از ظرفیت ۳۰۰ بازرس از سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق‌های اصناف جهت نظارت بر فعالیت اقتصادی استان بهره بردیم.

  مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: همکاران ما در ستاد خبری ۱۲۴، بالغ بر ۵۷۵ گزارش مردمی را دریافت کردند که به تمامی این گزارشات رسیدگی شده است.

  به گفته اصغرزاده، گران‌فروشی و عدم درج قیمت بیشترین عناوین تخلفات صنفی طی اجرای این طرح از ابتدا تاکنون بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات