آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100647
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رئیس پلیس راه مازندران:

  موج اول سفرهای نوروزی در مازندران آغاز شد/کندوان از ۲۸ اسفند یک‌طرفه می‌شود

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: موج نخست سفرهای نوروزی با توجه به درپیش بودن عید نورور آغاز شده است.

  آوای شمال/ علی‌رضا قدمی اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت پرحجم است.

  وی با اشاره به تردد عادی و روان خودروها در محورهای سوادکوه و کیاسر مازندران، افزود: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان روز گذشته اجرا نشده و امروز نیز درصورت بروز حجم زیاد خودروها اعمال می‌شود.

  رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: براساس برنامه روزهای دوشنبه و سه‌شنبه( روزهای پایانی سال ۹۶) محور کندوان یک‌طرفه می‌شود.

  این مسئول با تاکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: موضوع دیگر اینکه رانندگان باید استراحت کافی داشته باشند و در حالت خستگی از رانندگی خودداری کنند.

  قدمی گفت: باتوجه به در این ایام شاهد حجم زیاد خودروها در محورهای مازندران هستیم شاهد این هستیم لازم است رانندگان از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محور‌های مازندران، اظهار کرد: محور کندوان از ساعت ۱۸ تا ۶ صبح روزهای دوشنبه ۲۸، سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه سال جاری و همچنین از ساعت ۱۵ تا سه بامداد روزهای چهارم، ۱۲، ۱۳ و ۱۷ فروردین ماه یک‌طرفه خواهد بود.

  رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت‌ها از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت روز‌های یک‌شنبه ۲۷، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۹، ۲۸ اسفند ماه سال جاری و همچنین روز‌های چهارم،۹، ۱۰، ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  این مسئول یادآور شد: محور هراز از ساعت ۱۵ روز جمعه سوم، شنبه چهارم، یک‌شنبه ۱۲، دوشنبه ۱۳ و جمعه ۱۷ فروردین ماه سال ۹۷ تا ساعت دو بامداد روز بعد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی گفت: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه سال جاری، از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه ۲۹ تا چهارم و همچنین روز‌های ۹ و ۱۶ فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

  برچسب ها :

  نظرات