آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100639
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  تأمین منافع ملی باید ملاک تصمیم‌گیری مسؤولان باشد/ تفرقه و تقابل بین صفوف متحد مردم انقلابی هدف دشمنان انقلاب

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: مسؤولین باید در ذکر مبانی اسلامی صریح باشند، این هیچ منافاتی با ارتباطات جهانی دولت ندارد تأمین منافع ملی باید ملاک تصمیم گیری مسؤولان باشد منافع ملی آن وقتی واقعاً منافع ملی هستند که با هویت ملی و انقلابی ملت ایران در تضاد نباشند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: رأی مجدد نمایندگان مجلس به وزیر کار، مسکن و کشاورزی سه وزارتخانه مهم دولت دوازدهم که بخش عظیمی از مشکلات و اعتراضات مردم متوجه عملکرد این وزارتخانه ها می‌باشد همچون چک سفیدی است مجلس به دولت داده و بدان معناست که هیچ مشکلی در زمینه مسکن و بیکاری نداریم و راه خود را ادامه بدهید.

  وی افزود: پیامی که از بهارستان به ملت ارسال شد این بود که نه مشکلی در اشتغال جوانان و مردم وجود دارد و نه مشکلی در حوزه مسکن باقی است و نه مشکلی در بخش کشاورزی است و وزراء این ۳ وزارتخانه مبرا از انتقاد هستند و گلایه‌ای جدی به آنان وارد نیست.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به سخنان حضرت امام (ره) که فرمودند باید تمام امور را مجلس اصلاح کند، خاطرنشان کرد: مجلس دولتی را که تعیین می‌کند باید دولت صددرصد اسلامی و دارای قدرت باشد همچنین مسؤولین باید صادقانه خدمت کنند و خدمتگزار واقعی مردم باشند، هر عملی که انجام می‌دهیم هر خدمتی که به آنها انجام می‌دهید عملی است که در پیشگاه خدا مقبول است و مسؤولین باید با کمال خرسندی منت مردم را بکشند و خدمت به مردم و خانواده شهدا و جانبازان کنند.

  وی در ادامه بیان کرد: گفتمان انقلابی گفتمان برتر و غالب در جهان اسلام است، قدر این نعمت خدمت را مسؤولین بدانند در این انقلاب آنقدر کار هست که می توان انجام داد بی آنکه هیچ پست، سمت، حکم و ابلاغی در کار باشد مسئولین اگر بخواهند مردم را راضی کنند باید از عناصر داخل کشور استفاده کنند تسلیم هیچ زورگویی نشوند دچار انفعال و ضعف نشوند فریب خدعه مستکبرین عالم را نخورند.

  وی در ادامه بیان کرد: مسؤولین باید در ذکر مبانی اسلامی صریح باشند، این هیچ منافاتی با ارتباطات جهانی دولت ندارد تأمین منافع ملی باید ملاک تصمیم گیری مسؤولان باشد منافع ملی آن وقتی واقعاً منافع ملی هستند که با هویت ملی و انقلابی ملت ایران در تضاد نباشند.

  این مسؤول افزود: هیچ گاه نباید توجه و اعتنایی به سخنان دشمنان انقلاب کرد، جبهه دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی سخنان خود را همواره با هدف تفرقه و ایجاد تقابل بین صفوف متحد و یکپارچه مردم انقلابی و رشید پنهان می‌کند.

  موسوی‌آملی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می لرزد! دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند ما به آن ها سیلی خواهیم زد، یادآور شد: صحبت‌های کارشناسان سعودی که گفتند در ۴ الی ۶ ساعت می‌توانند آسمان و حریم هوایی ایران را تصرف کنند و در اختیار بگیرند طبق گفته وزیر خارجه اسبق آمریکا اینکه بتوانند به آمریکا زنگ بزنند را نخواهند داشت و چنان ضربه مهلکی خواهیم زد که به یک چشم به هم زدن ریاض و جده را با خاک یکسان خواهیم کرد.

  امام جمعه سرخ‌رود در پایان گفت:  اگر با نظام اسلامی بد هستند بخاطر اینکه جمهوری اسلامی نظام تزویر ظالمانه را به چالش کشیده است و اِلّا اگر اسلامی که کاری با مستکبرین عالم نداشته باشد با آن اصلاً کاری ندارند کمکش هم می‌کنند همانند شیعه انگلیسی آمریکایی که بودجه هم به آنها می‌دهند و به راحتی وارد سفارت ایران در کشور انگلیس می‌شوند و هیچ برخوردی با آنها نمی‌شود و عوامل آن هم آزاد می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات