آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ , Friday 16 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100579
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

  آغاز توزیع اقلام تنظیم بازار از فردا در مازندران/ سیب ۲۴۰۰ و پرتقال ۱۷۰۰ تومان

  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام اینکه توزیع اقلام تنظیم بازارری در مازندران از فردا و در 81 مرکز توزیع در سطح استان آغاز می‌شود، گفت: قیمت سیب 2 هزار و 400 تومان و قیمت پرتقال یک‌هزار و 750 تومان تعیین شد.

  آوای شمال/ حسین نگهدار در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: به‌منظور ایجاد ثبات بازار مصرف و جلوگیری از نوسانات کاذب قیمت کالاهای اساسی در ایام پایانی سال‌جاری و تعطیلات نوروزی و برای حفظ آرامش بازار، توزیع اقلام اساسی مانند، گوشت قرمز، گوشت مرغ، سیب، پرتقال، تخم مرغ، کره و روغن، بر اساس سهمیه‌های اعلام‌شده و با هماهنگی و نظارت کمیته تنظیم بازار از ۱۵ بهمن ماه در سطح مازندران شروع و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۷ ادامه دارد.

  وی افزود: ۱۴۰ تن گوشت قرمز، یک‌هزار و ۱۴۰ تن گوشت مرغ، ۷۵ تن تخم مرغ، ۵۰۰ تن سیب و ۵۰۰ تن پرتقال برای تنظیم بازار در ایام پایانی سال در استان مازندران در نظر گرفته شد.

  مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: قیمت گوشت مرغ برای مصرف‌کننده کیلویی ۶ هزار و ۲۰۰ تومان و تخم مرغ شانه‌ای ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان تعیین شد.

  نگهدار با اعلام اینکه توزیع اقلام تنظیم بازاری در مازندران از فردا و در ۸۱ مرکز توزیع در سطح استان آغاز می‌شود، بیان کرد: قیمت سیب ۲ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت پرتقال یک‌هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شد.

  گفتنی است قیمت و میزان اقلام تنظیم بازاری طی سال گذشته در مازندران به شرح ذیل بوده است:

  ۷۰۰ تن برنج هندی با قیمت ۳۵ هزار ریال درب انبار و قیمت ۳۸ هزار ریال مصرف‌کننده، برنج اروگویه با قیمت ۲۴ هزار ریال درب انبار و ۲۷ هزار ریال مصرف‌کننده، توزیع مرغ منجمد به میزان ۴ هزار و ۵۰۰ تن با قیمت کیلویی ۵۵ هزار ریال درب سردخانه و قیمت ۵۹ هزار ریال مصرف‌کننده، ۳۵ تن گوشت قرمز با قیمت ۲۲۰ هزار ریال درب سردخانه و قیمت ۲۲۸ هزار ریال مصرف‌کننده، ۴۰۰ تن پرتقال با قیمت ۲۰ هزار ریال، ۴۰۰ تن سیب دماوندی با قیمت ۳۵ هزار ریال، توزیع شکر نیز بدون محدودیت و با قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۰ ریال درب انبار و قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ ریال مصرف‌کننده و توزیع کره‌خوراکی بدون محدودیت در بسته‌های ۱۰۰ گرمی با قیمت ۲۹ هزار ریال و در بسته‌های ۵۰ گرمی با قیمت ۱۵ هزار ریال.

  برچسب ها :

  نظرات