آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ , Saturday 25 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100491
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد:

  حضور جوانان در اردوهای راهیان نور از رویش‌های انقلاب است

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با اشاره به اعزام نخسین گروه از بسیجیان محلات شهرستان محمودآباد در قالب هشت کاروان با 350 نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: حضور جوانان در اردوهای راهیان نور از رویش‌های انقلاب است.

  آوای شمال/ سیدتقی کیا یکشنبه شب در حاشیه مراسم بدرقه اعزام بسیجیان به اردوی راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه نخستین مرحله اردوی راهیان نور اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور با اعزام هشت کاروان و تعداد ۳۵۰ نفر از بسیجیان محلات شهرستان آغاز شده است، اظهار کرد: این آغاز کار اعزام به اردوی راهیان نور بوده که تا پایان تعطیلات نوروزی ۷۰۰ نفر از شهرستان محمودآباد در طی مراحل مختلفی به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد درباره اهمیت این اردو عنوان کرد: یکی از برنامه‌های اثرگذار که بتواند در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن جوانان ما را بیمه کند همین اردوها و رفتن به مناطق عملیاتی و جنگی راهیان نور هست که هر ساله به خصوص قشر جوان اعزام می‌شوند و در این اردوها با شهیدان بیعت می‌کنند.

  وی ادامه داد: این بسیجیان در همان مناطق عملیاتی با مقام معظم رهبری و همچنین با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیعت کرده و هر ساله نسل جوان ما می‌روند تا بتوانیم رویش‌های این انقلاب را بیش از پیش انجام دهیم.

  کیا درباره پیام به جوانان و اثرگذاری این گونه اردوها اظهارکرد: هجمه‌های فرهنگی که دشمنان ما با هزینه‌های گزاف دارند انجام می‌دهند به راحتی با اردوی راهیان نور خنثی می‌شود در موضوعات مختلف دیگر هم دشمن در حال هزینه کردن هستند ولی با برنامه‌هایی که انجام می‌شود جوانان ما بیمه می‌شوند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد درباره برنامه حفظ امنیت و امر به معروف یادآور شد: در بخش امنیت بسیجیان ما گشت محله محور را دارند و در محلات فعال هستند و در اغتشاشات اخیر حضور به موقع بسیجیان خیلی از برنامه‌های آنها را خنثی کرده و به راحتی کنترل و پیشگیری کردند و در جاهایی که به نیروی انتظامی نیاز بود با آنها هماهنگ هستیم.

  وی در پایان گفت: در بخش امر به معروف همه وظیفه دارند که این کار را انجام بدهند و پای کار باشند ولی سپاه نسبت به سایر ارگان‌ها بیشتر احساس مسئوولیت می‌کند و این کار با توجه به توانمندی نیروهای بسیجی بیشتر در سطح شهرما برنامه امر به معروف را در دستور کار داریم و این کار را هم در ساحل و همچنین در سطح شهر با نصب بنر به مسافران و گردشگران اطلاع‌رسانی کرده و آنها را دعوت به رعایت حجاب اسلامی می‌کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات