آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10049
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  احمدی‌نژاد در سفر استانی به تبریز: حرف دارم اما …

  آوای شمال/ محمود احمدی‌نژاد عصر امروز در مراسم یادبود والده‌اش در مسجد نظیروندی که از طرف حامیان و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریز برگزار شد، با بیان اینکه حرف‌های زیادی داریم، اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که حفظ انقلاب، کشور و کیان ملت ایران و آرمان‌های بلند انقلاب از مهم‌ترین […]

  آوای شمال/ محمود احمدی‌نژاد عصر امروز در مراسم یادبود والده‌اش در مسجد نظیروندی که از طرف حامیان و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریز برگزار شد، با بیان اینکه حرف‌های زیادی داریم، اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که حفظ انقلاب، کشور و کیان ملت ایران و آرمان‌های بلند انقلاب از مهم‌ترین مسئولیت ماست.

  وی با بیان اینکه صدها امثال احمدی‌نژاد فدای یک لحظه عزت و عظمت ملت ایران است، ادامه داد: عزیزان من امروز کشور عزیز ما و انقلاب ما بیش از هر زمان نیازمند همدلی، وحدت و استحکام در مقابل فاسدان و جهانخواران بی‌فرهنگ است.
  رئیس جمهور سابق‌ کشورمان با بیان اینکه از عشق من به مردم تبریز باخبرید، وقتی اسم آذربایجان و تبریز آورده می‌شود، احساس افتخار و پشتیبانی می‌کنم، خاطرنشان کرد: آذربایجان و تبریز نشان داده‌اند که همیشه در پیچ‌های تند، حساس و سرنوشت‌ساز تاریخ با آگاهی، ایمان، همبستگی و فداکاری کشتی کشور را به سمت ساحل هدایت کرده‌ و راه را برای ملت ایران باز کرده‌اند.
  احمدی‌نژاد تصریح کرد: مگر می‌شود کسی آذربایحان و تبریز را بشناسد و با مردم، ارزش‌ها و سنت‌های متعالی آن آشنا شود و عاشق و افتخار آن نشود.
  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: گسترده‌ترین شبکه‌های رسانه‌ای و مراکز قدرت جهانی دست شیاطین هستند و دست آنها به خون انسان‌‌ها آغشته است.
  وی اضافه کرد: بوی عطر بهار و نرگس در فضای عالم پیچیده است؛ مردم آذربایجان و تبریز در طول تاریخ همانطور که پیشگام هستند در حرکت آخر  نیز امیدوارم پیشگام باشند.
  رئیس جمهور سابق کشورمان ضمن تشکر صمیمانه از همدردی مردم آذربایجان به ویژه تبریز، تأکید کرد: من برادر و خادم کوچک شما هستم. از خدای بزرگ می‌خواهم مردم آذربایجان را از یاران حقیقی امام عصر (عج) در اداره و برقراری حکومت جهانی قرار دهد.
  مردم در حین سخنرانی احمدی‌نژاد شعار «یارعلی قهرمان، سکوتو بشکن قهرمان» سر دادند و احمدی‌نژاد به شعار مردم پاسخ داده و گفت: هم من حرف دارم، هم شما، اما حفظ نظام و آرمان‌های بلند انقلاب مهم‌ترین مأموریت ماست.

  برچسب ها :

  نظرات