آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100437
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر آموزش و پروش محمودآباد مطرح کرد

  فراهم نمودن تجهیزات استاندارد، اصلی‌ترین نیاز هنرستان‌های محمودآباد

  مدیرآموزش و پروش شهرستان محمودآبا با اشاره 3 ساله شدن هنرستان‌ها گفت: فراهم نمودن تجهیزات استاندارد، اصلی‌ترین نیاز و مطالبه هنرستان‌های شهرستان محمودآباد است.

  آوای شمال/ مرتضی نصری در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای هنرجویان هنرستان غیردولتی آفرینش محمودآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: مدیران و معاونین هنرستان‌ها باید به صورت علمی به اهداف دوره‌های تحصیلی براساس اسناد بالا دستی آشنا باشند و تمامی برنامه ریزی‌ها طوری طراحی شود که خروجی‌های ما با کسب آموزش و مهارت لازم هنرجویانی باشند تا آمادگی مناسب را در جهت راه اندازی کسب و کار و ایجاد اشتغال برای خود داشته باشند.

  وی طرح هنرستان بازار و برگزاری نمایشگاه‌های عرضه و فروش دست ساخته‌های هنرجویان را از طرح‌های اجرایی مهم هنرستان‌ها نام برد و یادآور شد: این طرح در جهت عرضه فروش تولیدات هنرستان‌ها و اجرای تبصره ۷۵ قانون بودجه (آموزش همراه با تولید) برنامه ریزی شده است که موجب تقویت اعتماد به نفس و تشویق هنرجویان در جهت کسب تجربیات لازم در ورود به بازار کار می‌شود.

  نصری نقش هنرستان‌ها را در تأمین نیروی کارآمد و متخصص بسیار مهم و ضروری دانست و تصریح کرد: همه ما باید دست در دست هم دهیم تا با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، هنرستان‌ها را تجهیز و تقویت نماییم که این هنرستان‌ها بتوانند نیروی کار متخصص را برای کشور تربیت نمایند.

  مدیر آموزش و پروش شهرستان محمودآباد در پایان گفت: با توجه به ۳ ساله شدن هنرستان‌ها و استقرار پایه دوازدهم، کمیته ویژه‌ای در آموزش و پرورش شهرستان جهت رفع مشکل کمبود فضای کارگاهی و همچنین کمبود تجهیزات تشکیل گردیده است که امیدواریم بتوانیم با مساعدت اداره کل و همراهی خیرین محترم در جهت رفع این کمبودها گام برداریم.

  برچسب ها :

  نظرات