آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ , Monday 17 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100391
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رژپم آپارتاید صهیونیستی به زودی از بین می‌رود

  نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران گفت: رژپم آپارتاید صهیونیستی صرفاً به دنبال اشغال یک سرزمین در فلسطین نیست بلکه می‌خواهد هویت قدس را از سرزمین بیت‌المقدس بگیرد اما این رژیم به زودی از بین خواهد رفت.

  آوای شمال/ ناصر ابوشریف بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار کرد: یکی از اهداف استعمارگران در سرزمین‌های اسلامی چپاول و غارت‌گری منابع این کشورهاست که تاریخ به خوبی از تجاوز آنها به کشورهای مسلمان اسناد مهمی را در دل خود جای داده است.

   وی افزود: یکی از کشورهایی که بیشترین نگاه استعماری بر کشورهای مسلمان را داشته، انگلیس است که خاورمیانه را جولانگاه اهداف استعماری خود با ایجاد جنگ، قتل و خونریزی کرده است.

  نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران تصریح کرد: کارکرد انگلیسی‌های متجاوز منحصر به کشورهای مسلمان برای غارت منابع طبیعی و ضدیت با اسلام نبوده و در چین در قالب جنگ تریاک و در آفریقا در موضوع کائوچو، جنایات فراوانی با کشتار میلیون‌ها آدم برجای گذاشتند.

  ابوشریف عنوان کرد: تلاش‌های دشمن برای جلوگیری از نفوذ  اسلام راهی به جا نبرده است بلکه هر روز شاهد رشد اسلام و نفوذ بیشتر در بین مردم جهان هستیم به گونه‌ای که خود غربی‌ها اعتراف می‌کنند که در انگلیس و فرانسه سالی بین ۲۰ تا ۲۵ هزار نفر مردم این کشورها به دین اسلام مشرف می‌شوند در حالی که والدین آنها مسلمان نبوده‌اند.

  وی عنوان کرد: در بیش از نیم‌قرن گذشته، رژیم صهیونیستی با چهره کریه استعماری و اشغال‌گرانه خود سبب شده که بر اساس آمار موجود آوارگی دو سوم از فلسطینیان از سرزمین خود را رقم زند.

  نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران بیان کرد: آنها صرفاً به دنبال اشغال یک سرزمین در فلسطین نیستند بلکه می‌خواهند هویت قدس را از سرزمین بیت‌المقدس بگیرند که البته این رژیم آپارتاید به زودی از بین خواهد رفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات