آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 28 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100366
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  نقد دولت نه تنها مبارزه با دولت نیست، بلکه کمک و همراهی با آن است/دشمن بدنبال جنگ ترکیبی علیه ایران است

  امام جمعه سرخ‌رود تاکید کرد: نقد دولت نه تنها مبارزه با دولت نیست، بلکه کمک و همراهی با آن است آقای روحانی حتی باید عده ای را استخدام کند و به آنها هزینه‌هایی را پرداخت کند تا به نقد منصفانه و مصلحانه دولت بپردازند برای پیشرفت کشور آقایان دولت مردان باید صبوری به خرج داده و سعه صدر داشته و مواظب بکار بردن واژگان خود باشند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: زن در مکتب اسلام در اجتماع اثر گذار، مدیر خانواده و مایه آرامش است و شاخصه زن غربی، جلب توجه مردان و برهنگی است.

   وی افزود: زن در منطق اسلام یک الگو و چارچوب کاملی دارد، زن اسلامی عبارت است از آن موجودی که دارای ایمان و عفاف است متصدی مهم‌ترین بخش تربیت انسان است و نگاه به زن نباید نگاه مادی‌گرایانه باشد.

  امام جمعه سرخ‌رود خاطرنشان کرد: در دنیا به جایگاه زن آوردند همانند روسیه بعد از فروپاشی که گرفتار فرهنگ غرب شد بنیاد قداست مادری تشکیل می‌دهد که مورد حمایت دولت کشور است اما در کشور ما ازدواج سفید و راه‌های ناکام غرب ترویج می‌شود و خود آمریکا به کشور رفع کنوانسیون تبعیض بین زنان و مردان پیوسته است اما دولت ما تصویب می‌کند در آمریکا به فرزند آوری زنان قانون وضع می‌کنند اما ما هنوز منفعلانه عمل می‌کنیم ما در سطح بین الملل در موضوع زنان خیلی منفعلانه عمل می‌کنیم.

  این مسؤول درباره سخنان رهبری راجع به زن بیان کرد: کاری کنید زن به خانه شوهر می‌رود آرامش داشته باشد نه اینکه ما خود را با دنیا تطبیق کنیم باید طبق موازین اسلامی خانواده را شکل داد.

  موسوی‌آملی گفت: یکی از موضوعات مهم کشور که در کلام مقام معظم رهبری هم مشهود بود که فرمودند آمریکایی که در همه جا حضور فتنه گرانه دارد می‌گوید چرا ایران در منطقه حضور دارد و کشورهای اروپایی هم می‌گویند می‌خواهیم با ایران درباره حضورش در منطقه گفتگو کنیم که همین الان مراجع عظام تقلید از گستاخی مقامات فرانسوی به شدت انتقاد کردند.

  وی در ادامه بیان کرد:امیرالمومنین (علیه السلام) فرمودند در شگفتم از کسی که دنیا و دگرگونی‌های احوال اهل آن را می‌بیند و باز به آن دل خوش می‌کند از مسؤولان هم در داخل کشور هم در خارج کشور خواستاریم مواظب این شیپورچی‌های منطقه باشند که گستاخانه با ژست حفظ برجام راهی تهران می‌شوند در حالی که باک هواپیمای ظریف در مونیخ بدون بنزین می‌ماند.

  امام جمعه سرخ‌رود تصریح کرد: مبادا تحریم‌هایی که روزی قرار بود بالمَرّه لغو شود خدشه‌ای وارد شود باید گفت جذب سرمایه گذاری پیشکش لااقل نقدینگی داخلی را سر و سامان می‌دادید به غرب و وعده‌های خالی آنان دولتمردان ما اعتماد نکنند غرب در پسا برجام از همه چیز دریغ کرد حتی چند لیتر بنزین!

  این مسؤول افزود:گاهی وادادگی و انفعال در مقابل دشمنان بیرونی و اهانت و ناسزا به منتقدان داخلی از بی سواد، بی‌شناسنامه، مزدور، کاسب تحریم، کودک صفت، حسود، بزدل، ترسو، جیب بر، بی‌قانون، مستضعف فکری، بیکار، متوّهم، غوطه ور در فساد، سوء استفاده گر خرابکار، عقب مانده، تازه به دوران رسیده، عصر حجری، هوچی باز، منفی باف، یأس آفرین، ناشکر ، باید به جهنم بروند، انقلابیون نفهم، یک مشت لات، صابون بیاوریم رویتان را بشوئید و … که اخیراً نیز کم عقل نشان از چه دارد؟

  موسوی‌آملی یادآور شد: آیا انصافاً بسیاری از موارد حق با منتقدان نبوده است و چنانچه هشدارهای دلسوزانه رهبری و بعضی از دلسوزان کشور نبود خسارت‌های ناشی از این بی توجهی را شاهد نبودیم این همه حساسیت رژیم صهیونیستی را برای محو نام فلسطین از روی سالاد در پروازهای شرکت هوایی انگلیس نشان از چه چیزی می دهد؟!

   وی ادامه داد: ماه قبل وزارتخانه خزانه‌داری آمریکا، شرکت ژاپنی تویوتا را وادار کرد با ارسال یک نامه رسمی به این وزارتخانه و انتشار آن در رسانه‌ها از دولت آمریکا به خاطر فروش یک دستگاه تویوتا به سفارت ایران در هند عذرخواهی کند! در حالی که نه آمریکا و نه ژاپن نیازی ندیدند که درباره هزاران دستگاه تویوتا که در اختیار تروریست‌های تکفیری داعش قرار گرفته است حرفی بزنند.

    امام جمعه سرخ‌رود تاکید کرد: نقد دولت نه تنها مبارزه با دولت نیست، بلکه کمک و همراهی با آن است آقای روحانی حتی باید عده ای را استخدام کند و به آنها هزینه‌هایی را پرداخت کند تا به نقد منصفانه و مصلحانه دولت بپردازند برای پیشرفت کشور آقایان دولت مردان باید صبوری به خرج داده و سعه صدر داشته و مواظب بکار بردن واژگان خود باشند.

   این مسؤول اضافه کرد: مسؤولان بدانند که دشمن بدنبال جنگ ترکیبی علیه ایران است یعنی جنگی که در همه عرصه‌ها، زمان‌ها و مکان‌ها باشد فرآیند جنگ ترکیبی علیه ایران جنگ اقتصادی از طریق اعمال تحریم‌ها، جنگ اطلاعاتی با ایجاد شبکه همکار، جنگ سایبری و اختلال در سیستم‌ها، معتبر سازی جنگ با تهدیدهای نظامی، جنگ دیپلماتیک ایجاد اجماع و انزوا، جنگ شناختی (نرم) برای تغییر نگرش، جنگ سیاسی برای دوگانگی و آشوب و چنگ نامنظم برای بی ثبات سازی که در این چهل سال از تمامی این ابزارها استفاده کرده‌اند.

  موسوی‌آملی خاطرنشان کرد: باید مسؤولان در جنگ اقتصادی از طریق اعمال مشوّق واقعی کالاهای ایرانی مبارزه کنند تا خدمت به مردم عزیز ما شود و اعتماد به کشورهایی که شریک خون بی‌گناهان عالم هستند نکنند و مهم‌ترین حرکت دشمن برای تغییر نگرش مردم به نظام است که موجب دوگانگی سیاسی خواهد شد که این اتحاد مسؤولان با مردم را می‌طلبد.

  وی افزود: اگر اختلاف سلیقه در مسؤلان وجود دارد در اهداف نظام مقدس اسلامی با اتحاد و یکپارچگی بر اعتلای نظام مقدس اسلامی قدم بردارند تا بتوانند توطئه‌ها را در نطفه خفه کنند بجای ادبیات عصبی و خاص به مردم خدمت کنید وقتی جیب مردم با این آمار تورمی شما فرقی می‌کند و ادعا می‌شود نرخ بیکاری ۱۱ درصد است در حالی که ستون فقرات مردم با این اقتصاد ویلچری در حال شکستن است.

   امام جمعه سرخ‌رود در پایان گفت: چرا منتقدان را ضد نظام معرفی می‌کنید باید در عمل به مردم خدمت کنید باید در عمل به درد مردم برسید تا بتوان دشمن را به زانو در آوریم و بجای آنکه دشمن ما را تحقیر کند ما دشمن را تحقیر کنیم که با نابودی داعش و آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود یهودی را سیلی محکمی زده و تحقیر نمودیم با همبستگی و یکپارچگی سیلی‌هایی به استکبار جهانی خواهیم زد.

  برچسب ها :

  نظرات