آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100360
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس آتش‌نشانی محمودآباد:

  آماده باش ٨۰۰ آتش نشان داوطلب در ایام نوروز و شب چهار شنبه سوری/ نوجوانان و کودکان آسیب‌پذیرترین قشر در چهارشنبه سوری هستند

  رئیس آتش‌نشانی محمودآباد گفت: به منظور برقراری ایمنی شهروندان در روز چهارشنبه سوری 800 آتش نشان داوطلب در سطح شهر مستقر خواهند شد.

  آوای شمال/ حسن ذبیح‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما در مورد تمهیدات سازمان آتش نشانی برای چهارشنبه سوری امسال اظهار کرد: اقداماتی که در حال حاضر آغاز کرده‌ایم شامل آموزش‌های شهروندی است که با تمرکز روی مدارس توسط آتش نشانان و آتش نشانان داوطلب در کلیه مدارس اجرا می‌شود.

  وی افزود: از آنجایی که معتقدیم بیشترین قشر آسیب پذیر در این خصوص نوجوانان و کودکان هستند به این بخش توجه ویژه‌ای داریم و موارد ایمنی، هشدارها و مخاطرات مواد منفجره از یک ماه گذشته توسط کارشناسان واحد آموزش و پیشگیری در مدارس شهر در حال ارائه است.

  ذبیح‌پور در مورد تمهیدات عملیاتی برای روزهای آخر سال، گفت: همچنین از ۲۰اسفند ماه با توجه به شرایط خاص ترافیکی در سطح شهر، یک دستگاه خودروی آتش نشانی در سه‌راهی شهر مستقر می‌شود.

  وی اضافه کرد: در روزهای پایانی سال، علاوه بر استقرارهای اعلام شده، تمام آتش نشان‌ها چه آنهایی که شیفت هستند و چه آنهایی که خارج شیفت هستند در آماده باش کامل قرار دارند تا در مواقع مورد نیاز به شهروندان خدمات رسانی کنند.

  رئیس آتش‌نشانی محمودآباد از ماده باش ٨۰۰ آتش نشان داوطلب در ایام نوروز و شب چهار شنبه سوری خبر داد و گفت: تیم های عملیاتی در ایام پایانی سال به صورت نیروهای ناوگان گشت موتوری، خودروهای سبک و سنگین در سطح شهر مستقر خواهند شد.

  ذبیح‌پور با توجه به خطرات چهارشبه سوری به خانواده‌ها توصیه کرد: در شب چهارشنبه سوری از خروج کودکان و نوجوانان خود از منزل جلوگیری کنند زیرا هرچند که آنها دست به این بازی خطرناک نزنند اما حضور آنها در محوطه‌ای که دیگران در آن با آتش و مواد محترقه بازی می‌کنند عمدا و ناخواسته سلامتی آنها را نیز در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.

  برچسب ها :

  نظرات