آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10025
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بختیاری: ویسی خوش شانس است که با ما کار می‌کند

  آوای شمال/ فاضل بختیاری در مورد شکست استقلال خوزستان مقابل ملوان گفت: در بازی دیروز در کمال ناباوری در دقیقه یک گل خوردیم که باز هم این مسئله روی ضعف خط دفاع بود. تشخیص مسائل فنی تیم بر عهده من نیست اما ما یک بازی ۶ امتیازی را به حریف واگذار کردیم. وی افزود: پس […]

  آوای شمال/ فاضل بختیاری در مورد شکست استقلال خوزستان مقابل ملوان گفت: در بازی دیروز در کمال ناباوری در دقیقه یک گل خوردیم که باز هم این مسئله روی ضعف خط دفاع بود. تشخیص مسائل فنی تیم بر عهده من نیست اما ما یک بازی ۶ امتیازی را به حریف واگذار کردیم.

  وی افزود: پس از مسابقه با عبدالله ویسی جلسه گذاشتیم و مسائل را بررسی کردیم همانطور که از ابتدای فصل اعلام کردم ما استراتژی تعویض نداریم این مسئله فقط در مورد ویسی نیست بلکه هر مربی دیگری هم هدایت استقلال خوزستان را برعهده داشت تغییر نمی‌کرد.

  بختیاری در ادامه تصریح کرد: آنهایی که فوتبالی‌ هستند و مویشان را در این رشته سپید کرده‌اند می‌گویند که باید به مربی جوان فرصت داد. من خودم تجربه‌ای در فوتبال ندارم اما می‌خواهم از تجربه دیگران استفاده کنم شاید شرایط تیمی ما با مربیانی که مثال می‌زنم یکی نباشد ولی شما می‌بینید که مربیان جوانی مثل یحیی گل‌محمدی، علیرضا منصوریان، مهدی تارتار و رسول خطیبی در لیگ عملکرد خوبی داشتند. برای مربیان آینده‌دار باید هزینه کرد و این صبری که ما می‌کنیم هزینه‌ای است که می‌دهیم.

  مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان یادآور شد: ویسی با تمام بدشانسی‌هایی که می‌آورد اینکه با ما روبرو شده یکی از خوش شانسی‌های اوست. ما استراتژی تغییر نداریم البته صبر هواداران به اندازه من زیاد نیست. هوادار استراحت و حضور کنار خانواده را بر خود حرام می‌کند و در یک روز تعطیل به ورزشگاه می‌آید که تیمش پیروز شود. در جلسه دیروز انتقاداتی که مطرح است را به کادر فنی گفتیم.

  بختیاری اظهار داشت: در ابتدا فکر می‌کردم ایراد کار از مسئولان باشگاه است اما اینطور نیست اگر تیم ما فقط گل می‌خورد و نمی‌توانست گل بزند این نوع ضعف قلمداد می‌شد ولی ما در میزان گل زده جزو سه چهار تیم اول لیگ هستیم از ویسی خواستیم نقاط ضعف تیم را بررسی کند و اگر نیاز به همکار، همیار و یا مدیر فنی دارد این مسئله را بگوید.

  وی با اشاره به اینکه به هیچ وجه قصد انجام تغییرات ندارم خاطرنشان کرد:‌ می‌خواهیم فرهنگ جدیدی را وارد ورزش ایران کنیم. باید فرهنگ اعتماد و انتخاب خوب را جا بیندازیم. ما نمی‌خواهیم در بردها جلو بیاییم و هنگام باخت قایم شویم، همه در کسب یک نتیجه نقش دارند. برخی از مسائل هم به نظر می‌رسد که تقدیر است وقتی توپ مقابل دروازه خالی را گل نمی‌کنیم و موقعیت بسیار عجیب حریف را به گل می‌رساند از بدشانسی ماست.

  مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان تأکید کرد: بازیکنان بدانند که ما تا اینجا پای آنها ایستاده‌ایم و به اسم و رسم آنها اعتماد کرده‌ایم. هر بازی ۹۰ دقیقه بیشتر نیست آنها فکر کنند ۹۰ دقیقه به میدان مین رفتند و نهایت کار این است که یک ماه مصدوم خواهند شد. ما باید با تلاش بیشتر ضعف‌هایمان را برطرف کنیم.

  وی افزود: اکنون در رده سیزدهم جدول قرار داریم با خودمان تعارف نداریم این اتفاق به خاطر تفاضل گل است والا می‌توانستیم اکنون قعرنشین باشیم. به کادر فنی گفتم ما به آنها اعتماد کامل داریم و اصلاً فکر کنند در سیاه‌ترین حالت در رده شانزدهم جدول هستیم. مثل ملوان که توانست خودش را از آن مرتبه بالا بیاورد ما هم باید این کار را انجام دهیم و این توانایی را در اعضای تیم می‌بینیم.

  بختیاری ادامه داد: البته بازیکنان را به مبلغ ۱۰ درصد و کادر فنی را به مبلغ ۱۵ درصد جریمه کردیم اگر این نتایج جبران شود احتمال بخشش وجود دارد.

  وی در پایان گفت: جا دارد از مسئولان کمیته داوران و سازمان لیگ تشکر کنیم که افتخار ایران و آسیا علیرضا فغانی را به عنوان داور مسابقه دیروز انتخاب کردند. داوری در مسابقه روز گذشته بسیار خوب بود و مشکل خاصی نداشت.

  برچسب ها :

  نظرات