آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , Tuesday 23 April 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100246
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

  کشف ۴۳۶ هزار عدد مواد محترقه در مازندران/افزایش ۸۲ درصدی کشفیات

  فرمانده انتظامی مازندران از افزایش 82 درصدی کشفیات مواد محترقه و کشف 436 هزارو 495 عدد ماده محترقه در این استان خبر داد.

  آوای شمال/ سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: هرساله در روزهای منتهی به آغاز سال نو، روزهایی سخت و دلهره‌آور برای بعضی از خانواده‌ها رقم می‌خورد، روزهایی که یادآور حوادث تلخ و ناگواری برای آنان بوده است، روزهایی که در آستانه سال جدید شادی و نشاط آنان را به غم و اندوه تبدیل کرده است.

  وی افزود: باوجود اقدام‌های پیشگیرانه، بازهم شاهد حوادث ناخوشایندی از سوی هنجارشکنان هستیم که سالمندان و خردسالان نیز قربانی رفتارهای ناهنجار از سوی آنان می‌شوند.

  فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: در برخورد مراسم چهارشنبه آخر سال که امروزه به صورت یک ناهنجاری اجتماعی در جامعه نمود پیدا کرده است، پلیس علیرغم اقدامات پیشگیرانه و فرهنگی، اقدامات گسترده‌ای را با اجرای طرح‌های انتظامی و عملیاتی در دستور کار خود قرار داده است.

  این مسئول با تاکید بر رویکرد محله محوری و کوچه محوری با حضور خانواده ها در کنار فرزندان در اجرای این مراسم، اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی و نشاط مردم نیست.

  میرفیضی افزود: سلب آسایش دیگران، وسیله خوبی برای شادی و سرگرمی نیست و از جوانان و نوجوانان عزیز انتظار می‌رود، با اشتباهات خود، اندوه و ماتم را جایگزین شادی آغاز سال نو نکنند.

  وی با اشاره به افزایش ۸۲ درصدی کشفیات مواد محترقه در استان از کشف ۴۳۶ هزار و ۴۹۵ عدد ماده محترقه از این افراد از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد و افزود: تاکنون ۵۶ نفر از عاملان و توزیع‌کنندگان مواد محترقه که با مقاصد سودجویانه و گاها ناآگاهی از عواقب این شادی کاذب در استان فعالیت می‌کردند، دستگیر شدند.

  فرمانده انتظامی مازندران از برگزاری جلسات هماهنگی با سازمان‌ها و دستگاه‌های مسئول از جمله دستگاه قضائی، اورژانس، شهرداری، آموزش و پرورش و … در پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد و با بیان این که نگاه ناجا به چهار شنبه آخر سال نگاه تعاملی است نه تقابلی، اظهار داشت: مهم‌ترین مطالبه مردم از پلیس حفظ نظم و امنیت و برخورد با هنجارشکنان، مزاحمت‌های خیابانی و افراد مخل نظم و امینت اجتماعی است و هر جا که آسایش، امنیت و آرامش مردم به مخاطره بیافتد، پلیس از هیچگونه تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

  میرفیضی خط قرمز پلیس در چهارشنبه آخرسال را هنجارشکنی‌ها و ایجاد مزاحمت برای مردم برشمرد و از شهروندان خواست، همواره پلیس را در کنار خود ببینند و به هیجانی که حسرت در کمین آن است، نزدیک نشوند، وحشت دیگران را دستمایه شادی خود قرار نداده و نگذارند، بهار خاطره‌ای اندوهبار برایشان تداعی کند.

  برچسب ها :

  نظرات