آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ , Saturday 15 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100220
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس:

  رنج مددجویان بهزیستی و کمیته امداد باید کاهش یابد

  نماینده مردم نور و محمود آباد در خانه ملت گفت: نکته مهم در مأموریت بهزیستی در بخش پیشگیری است و نهادهای حمایتی باید به ویژه بخشی از امکانات آموزش و پژوهش را در راستای پیشگیری به کار ببرند تا بتوانیم بخشی از رنج‌ها را کاهش دهند.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی در همایش تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان اداره بهزیستی شهرستان نور با اشاره به مأموریت بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: وظیفه بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) خدمت‌رسانی به کسانی است که نیاز به حمایت دارند و این مأموریت و وظیفه سنگینی است.

  وی گفت: دولت به تنهایی نمی‌تواند این وظیفه سنگین را انجام دهد و هرچند مجلس در بخشی از کارها دولت را مکلف کرده است اما باید بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت تصریح کرد: نکته مهم در مأموریت بهزیستی در بخش پیشگیری است و با توجه به وظیفه سنگین، جامعه هدف بزرگ، مسئولیت زیاد و امکانات محدود، بهزیستی تمام تلاش خود را در این مجموعه برای خدمتگزاری معطوف کرده است و نهادهای حمایتی باید به ویژه بخشی از امکانات آموزش و پژوهش را در راستای پیشگیری به کار ببرند تا بتوانیم بخشی از رنج‌ها را کاهش دهند.

  این مسئول گفت: اولین و آخرین سرمایه یک کشور نیروی انسانی است و محور و مدار توسعه، انسان است که می‌تواند همه هدف‌های توسعه را به سر منزل مقصود برساند و اگر می‌بینیم که بسیاری از کشورها توسعه یافته هستند آن‌ها فقط سرمایه مادی نداشتند بلکه از سرمایه نیروی انسانی خود توانستند به درجات عالی برسند.

  اسماعیلی گفت: تجلیل از بازنشستگان در خانواده بهزیستی یک امر مقدس است.

   

  برچسب ها :

  نظرات