آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10019
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماجدی: با رنگ پیراهن یک تیم دیگر علیه قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال شعار دادند

  آوای شمال/ میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: هوای سرد و وزش باد، بازی را سرد کرده بود. شرایط برای انجام بازی خوب مهیا نبود و تیم‌ها موقعیتی روی دروازه‌ها خلق نکردند. با یک نگاه به بازی می‌توانستیم بگوییم این دیدار […]

  آوای شمال/ میرشاد ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: هوای سرد و وزش باد، بازی را سرد کرده بود. شرایط برای انجام بازی خوب مهیا نبود و تیم‌ها موقعیتی روی دروازه‌ها خلق نکردند. با یک نگاه به بازی می‌توانستیم بگوییم این دیدار بدون گل به پایان خواهد رسید.

  وی تصریح کرد: ۲ امتیاز مهم را از دست دادیم که اگر بدست آورده بودیم به تنهایی در صدر جدول قرار داشتیم. این دیدار را باید فراموش کنیم و به فکر بازی‌های آینده باشیم.

  سرپرست تیم استقلال در مورد شعارهای هواداران گسترش فولاد علیه امیر قلعه‌نویی و برخی بازیکنان استقلال عنوان کرد: متاسفم در ورزشگاهی بازی کردیم که رنگ پیراهن و نوع شعار هواداران هیچ سنخیتی با تیم گسترش فولاد نداشت. نمی‌خواهم نام تیمی را ببرم اما الفاظی که علیه قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال داده شد، دور از جوانمردی بود. امیدوارم سلیمانی ناظر این بازی که شعارها را می‌شنید، گزارش آن را به کمیته انضباطی بدهد.

  ماجدی در مورد اعتراض مسئولان گسترش فولاد تبریز به تعلیق حکم کرار جاسم گفت: کمیته انضباطی در صدور رای ابتدایی عجله کرد که چنین اتفاقی افتاد. می‌توانستند روی این مسئله فکر و سپس رای صادر کنند. تبصره‌ای که در مورد حکم کرار قید شده بود، با نوع رفتار این بازیکن مغایرت داشت و به همین دلیل معاون حقوقی باشگاه پیگیر مسئله شد.

  برچسب ها :

  نظرات