آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ , Saturday 15 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100122
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهردار محمودآباد:

  پایش تصویری محمودآباد امنیت شهروندان و ناامنی بزهکاران را تضمین می‌کند/ جایگاه سوم محمودآباد در شهر هوشمند استان

  شهردار محمودآباد گفت: همانطور که سامانه هوشمند پایش تصویری شهر محمودآباد را شهری امن‌تر برای شهروندان تبدیل می‌کند، اینجا را شهری ناامن برای متخلفین و بزه‌کاران تبدیل کند.

  آوای شمال/ محسن رضایی در حاشیه افتتاحییه پروژه سامانه هوشمند پایش تصویری و مرکز کنترل ترافیک شهرداری محمودآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: براساس دستورالعمل شورای امنیت کشور که به استانداری ابلاغ شد و از سوی استاندار به شهرداری‌ها واگذار گردید، سازمان همیاری‌ها به عنوان طراح و متولی اجرا در استان مازندارن معرفی شد.

  وی افزود: قراردادی مابین شهرداری محمودآباد و سازمان همیاری در خصوص نصب ۱۴ دستگاه دوربین مداربسته در ۱۴ نقطه برای پوشش نسبتا کامل شهر محمودآباد با برآورد هزینه اولیه شش میلیارد ریال منعقد گردید.

  شهردار محمودآباد با بیان اینکه دوربین‌های بکار رفته شده از نوع Axis سوئد و از نوع چرخشی ۳۶۰ درجه می‌باشد، ادامه داد: بستر فعلی ارتباط در حال حاضر از طریق رادیویی (وایرلس) است و در آینده با توجه به پوشش فیبر نوری در محل‌های نصب دوربین تبدیل به فیبر نوری خواهد شد که سرعت و کیفیت تصویر را ارتقا خواهد بخشید.

  وی تصریح کرد: ساختمان مانیتورینگ براساس آخرین استاندارد تعریف شده از سوی کمیته فنی پایش تصویری استان ساخته شده و آماده بهره‌بردرای است.

  این مسؤول خاطرنشان کرد: این مرکز با نگاه نو به توسعه‌ایی، در فازهای بعدی شهر سرخ‌رود و روستاهای مورد نظر را پوشش می‌دهد.

  رضایی با بیان اینکه بعد از ساری، آمل به صورت محدود از سامانه هوشمند پایش تصویری و مرکز کنترل ترافیک بهره‌بردرای کرد، افزود: محمودآباد سومین شهر در استان است که این پروژه را به صورت جامع در سطح شهر اجرا کرد.

  وی عنوان کرد: این سامانه در بحث امنیتی، ایمنی، بهداشت، آتش نشانی، مدیریت بحران و کنترل ترافیک مانند چراغ راهنما هوشمند کاربرد دارد.

  شهردار محمودآباد در پایان گفت: امیدواریم این سامانه همانطور که شهر محمودآباد را شهری امن‌تر برای شهروندان تبدیل می‌کند، اینجا را شهری ناامن برای متخلفین و بزه‌کاران تبدیل کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات