آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100071
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  علت برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید اعلام شود

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به اینکه اظهارات بعضی از نمایندگان مجلس و دولتمردان شرم‌آور است، گفت: مسؤولان اعلام کنند که چرا جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چندین ماه برگزار نمی‌شود.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: ما مروری بر مواضع و اظهارات دولتمردان در این چند سال می‌کنیم به جای پاسخگویی به مطالبات مردم و گزارش دهی درباره میزان عمل به وعده‌ها حاشیه‌سازی و اظهارات جنجال‌برانگیز را در دستور کار قرار دادند.

  وی افزود: اظهارات بعضی از نمایندگان مجلس و دولتمردان شرم‌آور است بجای حاشیه‌سازی بگویید برای مردم چه کار کردید در وعده‌های عمل نشده که قرار بود صادرات ۱۰۰ میلیاردی داشته باشیم الان رشد صادرات منفی شده است چرا مطالبات بعضی از دولتمردان نمایشی و تبلیغاتی است.

  امام جمعه سرخ‌رود خاطرنشان کرد: چرا باید وقتی بعضی از دولتمردان در سخنان خود اظهار داشتند که دستم را فقط به سوی مردم دراز می‌کنم تا نیاز نباشد به سوی بیگانگان دراز شود آیا واقعاً این گونه بود؟ آیا در سال اشتغال و تولید داخل به اشتغال و تولید داخل اهمیت داده شد آیا به اینجا نرسیدیم که باک برجام خالی است و قدرت پرواز ندارد.

  این مسؤول بیان کرد: پشت پرده واردات سنگ پا و کود انسانی و بیل و کلنگ واقعاً چه کسانی هستند آیا می‌دانستید ما پیشرفت در مصرف داشتیم مسئوولان بدانید پُز تمدن مصرفی از وحشی‌گری بدتر است بعضی از کالاهایی که وارد می‌شود لطمات زیاد ژنتیکی به بار خواهد آورد مانند ژلاتین که در کشورهای غیراسلامی با استخوان خوک تولید می‌شود با مجوز چه کسانی این محصولات از اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی وارد می شود اگر بخواهیم مصداقی وارد شویم موارد بسیاری وجود دارد.

  موسوی‌آملی تصریح کرد: راستی چرا جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چندین ماه می‌باشد که برگزار نمی‌شود؟ یعنی فساد در کشور ریشه کن شده است! طبق فرمایش پیغمبر اکرم (ص) که فرمودند اگر نان نباشد مردمان دیندار نخواهند ماند این را مسؤولان بدانند که در بزنگاه‌های مخاطره آمیز، سیلی خوردن از مردم هستند محرومیت مردم از حق‌شان به سبب فساد و قوانین دست و پا گیر اداری و اجتماعی در بخش‌های مهمی مانند ادارات و محاکم قضایی و مراکز آموزشی و بهداشتی و خدماتی جان یک حکومت را می‌کُشد.

  وی در پایان گفت:باید اینگونه مسائل حل شود و گرنه اگر علاج نشود چه بسا سیلی به همراه خواهد داشت اگر بخواهیم در مقابل مستکبرین عالم بایستیم مسؤولان باید منافع ملت را در مقابل تشر رها نکنند و در این فرصت باقی مانده از دولت اقدامات خوبی را انجام دهند تا در راه پیشرفت این ملت بیدار اقدام کنند و با خدمت و دنبال کار رفتن توطئه‌ها و ترفندهای دشمن را به یأس مبدل کرده و با اتحاد و یکپارچگی سیلی محکمی به دشمنان نظام بزنند.

  برچسب ها :

  نظرات