آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100003
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  اعلام نتایج آزمون حفظ و مفاهیم قرآن یک روز پس از برگزاری/ برگزیدگان به مرحله شفاهی راه می‌یابند

  دبیر اجرایی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن با اشاره به آغاز تصحیح پرسشنامه‌های شرکت‌کنندگان در آزمون از عصر پنج‌شنبه، گفت: نتایج تا پایان وقت جمعه 11 اسفند اعلام می‌شود و برگزیدگان رشته حفظ به مرحله شفاهی راه می‌یابند.

  آوای شمال/ آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش کتبی پنج‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه با حضور بیش از ۱۷۰ نفر متقاضی به صورت هم‌زمان برگزار می‌شود.

  این آزمون در دو نوبت و در ساعت‌های ۸:۳۰ و ۱۰:۴۵ در بیش از ۴۰۰ مرکز آزمون در نقاط مختلف کشور برپا خواهد شد و با توجه به هماهنگی‌های لازم توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه و معاونت قرآن و عترت ارشاد مقرر شد، نتایج آزمون در کمترین زمان اعلام شود.

  مرتضی خدمتکار دبیر اجرایی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی فارس به مشارکت نمایندگان بنیاد علمی فرهنگی قلم‌چی برای تصحیح پرسشنامه‌های آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن خبر داد و گفت: از پنج‌شنبه بعد از ظهر، نمایندگان قلم‌چی با حضور نماینده کمیته حراست آزمون، کار خوانش و تصحیح پرسشنامه‌ها را آغاز می‌کنند و تلاش می‌کنیم تا پایان روز جمعه ۱۱ اسفندماه نتایج آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن را اعلام کنیم.

  وی با بیان اینکه حافظانی که حد نصاب نمره را کسب کنند باید در آزمون شفاهی نیز حضور یابند، افزود: حافظان قرآنی که حد نصاب نمره قبولی ۷۰ از ۱۰۰ را کسب کنند به مرحله دوم که به صورت شفاهی برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.

  به گزارش فارس، زمان برگزاری آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن برای حافظان برگزیده در آزمون کتبی هنوز مشخص نیست و ممکن است بعد از برگزاری آزمون شفاهی برای نوجوانان در مراکز مختلف برپا شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات